fbpx

מיצוי הפוטנציאל של פייסבוק

במאמר זה נעבור על מספר עצות שתוכל להשתמש בהן כדי למקסם את פוטנציאל השיווק שלך בפייסבוק, הן עבור המותג שלך והן עבור העסק שלך. בלי להתבטא יותר, בואו ניכנס לעניין.

1. צור דף פייסבוק שייצג באמת את המותג שלך.

זה קל כמו להירשם לחשבון האישי שלך! דף פייסבוק נועד לגשר בין המותג שלך ללקוחות שלך תוך מתן הזדמנות לשתף את התוכן שלך עם הקהילה שלהם. דף הפייסבוק שלך יהווה הרחבה של האתר שלך ו/או המותג שלך. על ידי יצירת דף פייסבוק, כעת תוכל ליצור אינטראקציה ישירה עם מיליארדי משתמשים ולקוחות פוטנציאליים. בעת יצירת דף הפייסבוק שלך וודא שהוא באמת יעביר את המסר של הארגון שלך, בין אם למטרת צדקה או לקידום מכירות שיווקי. הדף שלך אמור לצייר תמונה ברורה של מה שאתה יכול לצפות מהמותג שלך וכיצד הוא שונה ממתחרים אחרים. דף זה אמור לשקף בצורה הטובה ביותר את מי שאתה, מי אתה רוצה להיות ומי שאנשים תופסים אותך. השתמש בתמונת הפרופיל ותמונת השער בתבונה. בדיוק כמו לוגו, זה ישמש בסיס למותג שלך. אלה שני החלקים העיקריים שימשכו את תשומת לבו של המבקר שלך. אתה רוצה שהקהל שלך יישאר מעוניין, תתערב וישאיר אותו רוצה עוד. זכור, דף זה ייצג אותך בקהילת הפייסבוק, לכן הקפד להפוך אותו לייחודי, מהנה אך רלוונטי.

2. ייעל את כל חלקי הדף שלך

חקור את דף הפייסבוק שלך, תתפלא כמה קטעים אתה יכול באמת להשתמש לטובתך. בדיוק כמו הדף האישי שלך, אתה יכול לערוך את הפרופיל שלך בדף המעריצים שלך. ספק סקירה קצרה של המותג או השירותים שלך. נסה לקשר בכל מקום אפשרי כגון חלקים של “סקירה כללית”, “אבני דרך” ו”מידע על דף “. תוכל גם להוסיף כפתור להתאמה אישית של הדף שלך. זו גם יכולה להיות הדרך הקלה ביותר להפנות את המבקרים שלך לבלוג שלך, לאתר או להצעה אחרת.

3. פרסם נושאים רלוונטיים

כדי למקסם את הפוטנציאל של הדף שלך עליך לפרסם נושאים המספרים סיפור. המיקוד צריך להיות על המשתמשים שלך ולא על המותג שלך. יהיה זה קטע מהבלוג שלך, תכונת מותג, שאלה ותשובה פשוטה או סקירת מוצר, כל אלה אמורים לספק ערך לחיים של הלקוחות הפוטנציאליים שלך, הלקוחות או חברי הקהילה שלך. זוהי דרך מצוינת לתת לעוקבים שלך הזדמנות לעשות לייק, לשתף ולהגיב על הפוסט שלך. השתמש בזה כדרך ליצירת אינטראקציות וזמזום. בעת פרסום כל עדכון או סטטוס, זכור תמיד את היתרון של הלקוח שלך. זה בערך כמה ערך אתה באמת מוסיף לחיים המקצועיים או האישיים של האדם. רק זכור לשמור את זה קצר אך מפתה מספיק כדי לגרום לקוראים שלך לרצות יותר.

4. תוכן חזותי עולה על התוכן הלא ויזואלי

הסטטוס שלך יצירתי ושנון, אנשים נוטים להגיב יותר לתמונות ולסרטונים ולא רק לטקסט פשוט. תוכן חזותי זוכה למעורבות רבה יותר מכל סוג אחר של פוסט. שמור על יחס הפוסט שלך עד 90:10, 90 % חזותי ו -10 % טקסט. תוכל גם להטמיע סרטון מהבלוג שלך, כך שהקהל שלך יכול לקבל תצוגה מקדימה של מה המאמר או ההצעה שלך עוסקים מבלי לעזוב את אתר פייסבוק. בעת פרסום תמונה או סרטון, תמיד שאף לעורר את סקרנות הקהל שלך. רגשות הם דרך בטוחה למשוך את תשומת הלב של הלקוחות: אושר, הכרת תודה או אפילו פחד. לבסוף, זכור להישאר על המיתוג שלך. לא כל פוסט יכול להועיל למותג שלך. ייתכן שתפרסם ויזואלית מעניינת אך אנשים יתקשו לחבר אותו למותג שלך. זה רק יותיר אותם מאוכזבים, מנותקים ועלולים לגרום לירידה בלייקים או באינטראקציות.

5. לעורר את החשיפה שלך על ידי מתן תמריצים.

למה שלא תיתן לקהל שלך תמריצים לשמור על העוקבים שלך מעורבים ובמקביל להגדיל את החשיפה שלך בקהילת הפייסבוק? תכונות כגון: הנחות, תחרויות, תוכניות תגמול ומתנות יכולות להיות תמריצים מושלמים בהתאם לשוק היעד שלך. מתן הזדמנות לזכות בפרס בהחלט יניב המון קליקים שיגבירו את המודעות הכללית שלך למותג. תמריצים, כאשר הם מקודמים כראוי, יגדילו גם את נאמנות המותג ואורך החיים של הלקוח. רק הקפד להפוך את התחרות או מכניקת מתנות הפשוט שלך לפשוטה ככל האפשר. יצירת כללים או הוראות קשים לעקוב תגרום יותר נזק מתועלת שכן אנשים בדרך כלל נכבים על ידי מכניקה מסובכת.

6. שתף! במקום לפרסם ישירות, נסה קודם כל לשתף את הדף שלך

דפי המותג נוטים להיות בעלי חשיפה מוגבלת, לכן נסה לשתף אותו בדף שלך ולאחר מכן שתף אותו מחדש לדף האישי שלך. כמו כן, שימוש באשטאגים הוא דרך אחת לשתף את התוכן שלך בפייסבוק. האשטאגים אלה אינם מיועדים רק לפוסטים שלך בטוויטר ובאינסטגרם. אלה גם כלים מצוינים לשימוש בחיפוש אחר תוכן בקבוצות פייסבוק והגדלת הנראות שלך. תוכל גם לגדל הזדמנויות שיתוף פוטנציאליות על ידי הרחבת הרשת שלך. דוגמה מצוינת תהיה שיתוף תוכן של אנשים אחרים בדף שלך. זה אולי נשמע מגוחך אבל כיום יותר ויותר אנשים משתפים זה את זה בתוכן, כי אחרי הכל, המדיה החברתית עוסקת בשיתוף.

7. תכונות פרסום ומיקוד בפייסבוק

מודעות פייסבוק מאפשרות לך להגיע לקהלים ספציפיים וממוקדים. ראשית כל, הבין שישנן פלטפורמות פרסום רבות ושונות הזמינות עבורך. אתה יכול לבחור בין תביעות המבצע, מודעות מקומית, תגובות לאירועים, צפיות בסרטונים, קליקים לאתר, המרות לאתר, מעורבות בפוסטים בדף, לייקים לדף, התקנות אפליקציות ומעורבות באפליקציות. השתמש במודעות פייסבוק כדי להגדיל את חשיפת האתר או המותג שלך ולהוביל תנועה ישירות לאתר שלך או להצעות שונות. והכי חשוב, שימוש במודעות פייסבוק לא חייב לעלות לך הון, אתה רק צריך להיות יצירתי בבחירה. נסה להשתמש בפלטפורמות פרסום שונות והעריך איזה שירות יעבוד עבורך בצורה הטובה ביותר. עקוב אחר התוצאות שלך ותמיד לצבוט את הקמפיין.

8. פתח קבוצה בדף הפייסבוק שלך

זוכר שאמרתי לך לשמור על עניין הקהל שלך? שמירה על פורום פעיל בהחלט תגביר את מעורבות הלקוחות. זה יכול גם להקטין את שיעור היציאה מהאתר שלך או את המבקרים בדף יחיד. הקפד להציע יד לעזרה לחברים שלך ולעזור להם לגלות משאבים שימושיים ואתרי מידע אחרים. זה יחזק באופן חיובי את המיקום שלך בקהילה ויעזור לך להשיג יותר “לייקים” באופן כללי.

9. היו גלויים בקבוצות פייסבוק

קבוצות פייסבוק צברו פופולריות רבה השנה. הטבע האנושי מכתיב אינטראקציה חברתית. בימים אלה אנשים מבלים יותר ויותר זמן בקבוצות כשהם בפייסבוק. קבוצות הן כלי נהדר לשימושך כדי ליצור אינטראקציה עם אחרים, להזמין לקוחות ומנויים ואפילו להוביל תנועה לאתר או לבלוג שלך. במילים אחרות, ככל שאתה פעיל יותר בקבוצות פייסבוק, כך תקבל יותר חשיפה. בטווח הארוך, אנשים יתחילו ללחוץ לפרופיל שלך, לדף העסקי שלך ולאחר מכן לאתר שלך או להצעות אחרות.

10. השתמש בכרטיסיות של פייסבוק

זוהי טכניקה מבריקה נוספת שתגרום לאנשים ללחוץ לאתר הבלוג שלך. על ידי הוספת כרטיסיית פייסבוק, תוכל להתאים אישית את השירותים שאתה מציע לצופים שלך באמצעות פייסבוק. זהו הכלי הטוב ביותר בו יכול לקוח פוטנציאלי לחקור את המותג או השירותים שלך. יתר על כן, לא כל משתמשי פייסבוק ירצו לעזוב את אתר הפייסבוק, בין אם כי הם פעילים בצ’אט או עוסקים בפעילות אחרת. אם אתה מוביל את הקהל שלך לדף נחיתה, או אפילו לתוכן כגון סרטון או תמונות, שליחת המשתמשים לכרטיסייה אחרת תפתור את הבעיה הזו.

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן