fbpx

טעויות פרסום נפוצות בפייסבוק

עכשיו שאתה מבין קצת כיצד אתה יכול להשתמש בפייסבוק כדי לשווק את המותג שלך או באמת כל דבר, הגיע הזמן להסתכל על כמה מטעויות הפרסום הנפוצות ביותר בפייסבוק שמשווקים עושים.

יותר מדי טקסט

תוכן מרתק באמת לא חייב להיות באורך של שלוש פסקאות או מפורט מדי. הפוסטים שלך בפייסבוק צריכים להיות ארוכים מספיק כדי שהקוראים שלך יבינו את הרעיון כולו אך קצרים מספיק כדי לאהוב או לשתף אותו בקלות. הפוסט שלך אמור לפתות אנשים ללחוץ על קישור כדי לקרוא את כל התוכן. הנה כלל אצבע טוב; עקוב אחר הגבלת 140 התווים של טוויטר. זה ידחוף אותך להיות תמציתי בפוסט שלך מבלי להתפשר על עומק העיבוד הנפשי. בדרך כלל טוב שלעולם לא יעלה על כ -300 תווים בפוסט.

אל תפרסם את מאמר הבלוג כולו

יותר מדי מידע עלול להרוס את ההודעה שלך. כתוב רק סקירה כללית של מה שיש באתר שלך או בבלוג שלך. הפוסט שלך אמור לפנות לחושי הקהל שלך. במקום לתת את כל התוכן של הפוסט בבלוג שלך, למשוך את תשומת הלב של הקורא שלך על ידי משחק על רגשותיו. שייך את הפוסט שלך לרגשות המוסיפים ערך סנטימנטלי לקוראים שלך, זוהי רק טכניקה מצוינת לפתות אותם ללחוץ על הקריאה שלך לפעולה למידע נוסף.

קישורים מרובים

לכל פוסט בפייסבוק צריכה להיות רק הודעה חובה אחת או “קריאה לפעולה” כדי להעביר את ההודעה שלך ביעילות למשתמשים שלך. מתן מספר קריאות לפעולה רק יבלבל את הקהל שלך ויקשה עליו לעכל את הפוסט. זה גורם להם להרגיש מחויבים ולא מוערכים. בסופו של דבר, הפוסט שלך יהיה מרתק באמת רק אם הוא יניע את הקורא לפעול. כתוצאה מכך, ריבוי קישורים יביא רק להשפעה שלילית על “שיעור הקלקות על הדף” שלך או על אחוז האנשים המבקרים בדף אינטרנט באמצעות לחיצה על היפר -קישור.

קידום ישיר של העסק שלך

לאנשים נמאס מפרסומות שמחייבות הוצאה מיותרת. לא פעם, מתחילים בפייסבוק נוטים להתייחס לקהילת הפייסבוק כאל הזדמנות למכירה ישירה. הם מנסים לפרוס את אותו שיווק מסורתי כמו פליירים ומודעות מודפסות ובסופו של דבר מאבדים יותר ויותר מהלקוחות הנאמנים שלהם. באופן אידיאלי, הפוסט שלך אמור להועיל לעסק שלך אך בעידן הפייסבוק, השיווק מכתיב את הדרך הלא שגרתית. במילים אחרות, הפוסטים שלך בפייסבוק חייבים להראות דאגה אמיתית לצרכי הלקוח שלך על ידי מתן ערך מסוים למשתמשים, בצורה של בידור או מידע רב ערך.

לא להשאיר את הקהל מעורב

בעולם הפייסבוק שום דבר לא מגולף באבן. הכל יכול להשתנות בזריזות. הפוסט שלך אולי הפך לוויראלי היום, אך אתה עלול למצוא את עצמך נאבק עד מחר. המבחן האמיתי הוא כיצד להישאר על צמיחה חיובית והדרך היחידה לשמור על האמינות שלך היא לשמור על העוקבים שלך כל הזמן מעורבים. עליך לעקוב אחר הפוסטים שלך ורמת המעורבות שהוא מקבל באופן קבוע, זה יעזור להדריך אותך באופטימיזציה של הפעילויות העתידיות שלך. שנית, זכור כי כל תגובה ראויה לתשובה. אתה תמיד רוצה שיחה נהדרת. להיפך, אם תשאירו הערות ללא השגחה, הדבר יגרום לאנשים להרגיש לא מוערכים וירתיע כל תגובה עתידית. זה חל גם על הערות שליליות. עליך להתייחס בזמן להערות שליליות כדי למנוע כל רצון רע בקרב לקוחותיך או אחרים שיכולים לראות את ההערה. השתמש בזה כהזדמנות להסביר את הצד שלך בסיפור ולהצדיק את פעולותיך.

לייקים ושיתופים

פרסום בפייסבוק אינו מערכת בחירות. תפסיק לבקש מאנשים לעשות לייק ולשתף את הפוסטים שלך בפייסבוק, ובעיקר את דף הפייסבוק שלך. זה מתחנן בלבד ובהחלט יכבה את רוב האנשים. מצא כמה רעיונות יצירתיים וייחודיים שיגבירו את הסקרנות בקרב הצופים שלך במקום לבקש זאת ישירות. תוכל גם להציע סוג של תמריץ לשיפור רמת המעורבות וכן להגברת החשיפה לפייסבוק, כפי שהוזכר קודם לכן.

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן