fbpx

כיצד להתחיל לבצע מכירות בעסק

עכשיו הכל פועל, השלב הבא הוא להתחיל לבצע מכירות של המוצרים שלך. כאשר דף המכירות פועל והנחה שהוא תוכנן היטב, ביצוע המכירות צריך להיות פשוט כמו פשוט להניע תנועה לאתר שלך. עם זאת, אתה גם צריך לוודא שאתה מניע את סוג התנועה הממוקד (כלומר אנשים שאולי באמת רוצים לקנות ממך) ואתה צריך להגיע לאנשים האלה איכשהו. הטיפים במאמר זה ימלאו אתכם…

מודעות פייסבוק – ממומן

אחת הדרכים הקלות ביותר להתחיל לייצר מכירות עבור המוצר שלך היא לקדם את דף המכירות שלך באמצעות מודעות פייסבוק. מדובר במודעות PPC, כלומר הן ‘שלם לקליק’ – אתה משלם רק כשמישהו לוחץ על אחת ממש! יתרה מכך, הם ממוקדים ביותר ומאפשרים לך לסנן בפני מי אתה מציג את המודעות; בהתבסס על כמויות המידע שסיפקו לרשת החברתית. אתה יכול להציג את המודעות שלך לאנשים באזורים מסוימים, אנשים בגיל מסוים או אנשים בעלי תחומי עניין מסוימים. אתה יכול לבחור את מצב מערכת היחסים שלהם, את ההכנסה שלהם, בין אם הם בעלי בתים. וזה שימושי להפליא, כי אם אתה מקדם את הספר שלך על תכנון חתונה לאדם שאתה יודע שהוא מאורס, אז הסיכויים שלך להצליח גבוהים. אם הספר שלך הוא ‘תכנון חתונה בתקציב’ ואתה ממקד לאנשים מאורסים עם הכנסה ממוקדת יותר, אז הסיכויים שלך להצלחה גבוהים עוד יותר! מכיוון שאתה יודע כמה אתה משלם לכל קליק, זה אומר שאתה יודע בדיוק כמה אתה משלמים עבור כל מבקר. אם אתה גם יודע כמה אחוז מהמבקרים שלך קונים את המוצרים שלך ואתה יודע כמה אתה מרוויח מכל אחת מהמכירות האלה, תוכל לשלב את כל הידע הזה כדי לחשב את הסכום שאתה יכול לשלם עבור הקליקים שלך ועדיין להמשיך להרוויח . זכור, המפתח הוא לא להשיג כמה שיותר קליקים כפי שאתה יכול לעלות לך כסף. המפתח הוא לקבל קליקים מאנשים שיודעים על מה הם לוחצים – אז היו מאוד תיאוריים במודעות שלכם! כך תקבל שיעור המרות גבוה יותר ושולי רווח גבוהים יותר.

הכרזה במדיה חברתית/בלוג/דוא”ל

הרבה אנשים שקוראים את הספר הזה כבר ינהלו אתר בהצלחה. במקרה זה, הם עשויים לקרוא בתקווה להגדיל את רווחיהם מאתר האינטרנט או מהבלוג על ידי מכירת מוצר, במקום להסתמך אך ורק על קליקים כדי לייצר הכנסה. אם זה אתה, אז אני מקווה שכבר יהיה לך סוג של עוקבים ברשתות החברתיות, כבר יהיו לך אנשים שקוראים את הבלוג שלך וכבר תהיה לך רשימת תפוצה. הדרך הפשוטה להתחיל לבצע מכירות אז היא פשוט לצעוק על המוצר החדש דרך הערוצים האלה ולגרום לו להישמע מדהים. אם עשית את העבודה שלך, אז העוקבים צריכים להיות מעריצים שלך שסומכים על מה שיש לך להגיד ועל מה שיש לך למכור וזה אומר עבורך המרות גדולות – הכל תלוי באיך שאתה מתייחס לעוקבים שלך. כך או כך, אתה יכול להשתמש באסטרטגיה זו כדי לקבל שיפור משמעותי במכירות בשלב מוקדם ובמיוחד אם אתה חכם בבניית הייפ. אל תודיע רק על המוצר שלך ותקווה שאנשים יתחילו לקנות אותו: במקום זאת, תן לעניין לבנות לאט ולקבל משוב. ספר לקהל שלך שאתה עובד על משהו מדהים והודיע ​​לו בערך מתי הוא יושק. אם תספר להם על זה לפני שהם יכולים להחזיק אותו, זה ייראה הרבה יותר רצוי. אנחנו תמיד רוצים את מה שאנחנו לא יכולים לקבל!

רכישת מודעות סולו

אם אין לך קהל משלך, אתה תמיד יכול להשתמש בקהל של מישהו אחר! זה הרעיון מאחורי מודעות סולו: הן מאפשרות לך לקנות את הזכות לשלוח הודעה ממומנת לרשימת התפוצה של מישהו אחר. תמורת תשלום קטן אתה יכול לגרום לבלוגר גדול לקדם את המוצר שלך ולהזכיר שאתה מוכר אותו. אתה יכול לקנות אותם מאתרים כמו clickonomy.com (www.clickonomy.com), clickdrop.com (www.clickdrop.com) ו- UDIMI (www.udimi.com). רק וודא שהרשימה שבה אתה משלם לפרסם היא גדולה, מתאימה היטב לנישה הספציפית שלך והמוצר שאתה מוכר הוא באיכות גבוהה. אתה רוצה לבחור רשימה שמלאה בדרך כלל במידע מעולה ואיכותי, כיוון שכך המנויים יהיו רגילים לרצות לקרוא את ההודעות שמגיעות, כלומר, סביר להניח שהם יקראו את המודעה בפועל. ששילמת עבורו! אם אתה לא עובר למסלול של מודעות סולו, אפשרות נוספת היא לבצע ‘החלפת מודעות’. המשמעות היא שאתה מפרסם ברשימת התפוצה שלך בתמורה שמישהו אחר יפרסם שלו – יצירת חילופי דברים המניבים תועלת הדדית. לבסוף, שקול לבחון צורות אחרות של שיווק משפיענים. המשמעות היא שאפשר לבקש ממשתמש YouTuber או ממשתמש טוויטר להזכיר את המוצר שלך. תוכל לספק להם עותק חינם לבדיקה, או שאתה יכול לשלם עבור השירות.

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן