fbpx

מבוא לקידום אתרים (SEOׂׂ) – עדיין חי ובגדול!

אם אתה רוצה להשיג את הרווח המקסימלי מאתר אינטרנט, אתה צריך להשיג כמה שיותר תנועה. אם אתה רוצה להשיג את כמות התנועה המקסימלית לאתר שלך, עליך להגיע לראש Google. ואם אתה רוצה להגיע לראש Google, אז אתה צריך SEO או ‘אופטימיזציה למנועי חיפוש’. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא תהליך של אופטימיזציה של אתר אינטרנט כך שסבירות גבוהה יותר ש- Google תוסיף אותו לאינדקס ותוודא שהוא מדורג גבוה ביותר בין מילות המפתח והביטויים הרלוונטיים ביותר. לדוגמה, אם יש לך אתר אינטרנט שמוכר כובעים, תוכל לנסות לגרום לו לדרג את הביטוי ‘קנה כובעים באינטרנט’. לשם כך, היית עובר תהליך אופטימיזציה שיכלול אסטרטגיות “באתר” וגם “מחוץ לאתר”. עם כל מזל, תוכל בסופו של דבר להביא את האתר שלך לראש SERP עבור מונח זה (‘דף תוצאות מנועי חיפוש’) ובכך למשוך כמות עצומה של תנועה. וחשוב יותר, התנועה לא תהיה רק ​​ממבקרים אקראיים, אלא תהיה מאנשים ספציפיים שמחפשים כובעים. יתרה מכך, אותם אנשים יחפשו כובעים בדיוק ברגע שהם הגיעו לאתר שלך (למה הם עוד יחפשו כובעים?) מה שאומר שהם מוכנים לקנות וזה צריך לקחת רק דחיפה קטנה כדי לקבל שיקבלו את ההחלטה הזו. קידום אתרים יכול להיות תהליך איטי אך עדיין ניתן לטפס בצורה אמינה ביותר בדרגות ולהביא את האתר שלך למצב בו הוא יתחיל לקבל יותר ויותר תנועה אורגנית בחיפושים.

כיצד פועל SEO

קידום אתרים בעצם פועל על ידי ניסיון לשער את האלגוריתמים שבהם משתמשת גוגל כדי להחליט אילו אתרים לאנדקס והיכן לדרג אותם. Google פועלת באמצעות בוטים, אינדקס ואלגוריתם. הבוטים, המכונים גם ‘רובוטים’ או ‘עכבישים’, הם פיסות קוד קטנות שנועדו לצאת לרשת ולחפש תוכן. הם קוראים דפי אינטרנט והם מוסיפים את התוכן הזה לאינדקס עצום, ש- Google יכולה להשתמש בו כהפניה. משם, Google תשתמש באלגוריתם כדי לזהות איזה תוכן באינדקס זה רלוונטי לאיזה חיפוש – ואילו מציע ערך למשתמש הקצה. בסופו של דבר, מטרת Google היא לעזור לאנשים למצוא תוכן מעניין שיהיה רלוונטי למה שהם מחפשים. הדבר כרוך בהרבה גורמים והאלגוריתם יבחן כמה קישורים יש לתוכן, כיצד מתנהגים המבקרים באתר זה ושימוש במשפטים מרכזיים בתוך התוכן. אם מילה או ביטוי חוזרים על עצמם לעתים קרובות מספיק, ניתן להסיק כי המילה או הביטוי האמור יהיו הנושא – ולכן הוא אמור לעלות בחיפושים אחר מונחים תואמים. קידום אתרים בעצם פועל על ידי חיזוי וניחוש כיצד האלגוריתם עובד (כי אף אחד לא יכול להיות בטוח לחלוטין) ולאחר מכן להשתמש במידע זה על מנת להנדס את האתר שלך בכדי לקבל את מספר הכניסות המרבי. המשמעות היא משחקים במערכת וזה בתורו יכול לאפשר לך ‘להערים’ על גוגל להאמין שהאתר שלך צריך להיות מספר אחד. כמובן שזה לא כל כך פשוט ולמעשה, ככל שנחפור לעומק, נראה שישנן דרכים אחרות להסתכל על SEO שהן יעילות יותר. מלבד כל דבר אחר, גוגל מעדכנת כל הזמן את האלגוריתמים שלה (בדרך כלל עם מילים שמתחילות ב- ‘P’ כמו פינגווין, פנדה ויונה) וזה אומר שניחוש שני של גוגל יכול לגרום לך לצרות. להיות יעיל ב- SEO פירושו הבנה עדכנית של אופן פעולתו ומשמעותו הכרת עקרונות הליבה העומדים בבסיס האסטרטגיות השונות. כאן נכנס המאמר הזה. המשך לקרוא ותלמד מאילו אסטרטגיות ישנות ומיושנות עליך להימנע, כיצד לעבוד עם Google כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר וכיצד להגן על האתר שלך בעתיד לשינויים הקרובים. זהו המדריך המודרני לקידום אתרים למשווקים ובעלי אתרים מודרניים. זוהי תניית ה- SEO שלך והמפתח שלך לפתיחת הצלחה מדהימה באינטרנט!

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן