fbpx

להפוך לויראלי בפייסבוק

אחת הסיבות לכך שתוכן ויראלי בולט כל כך בתקופה האחרונה בהשוואה לפני שנים רבות, הוא שתוכן ויראלי נהג להפוך לוויראלי מפה לאוזן והעברת דוא”ל, עכשיו זה בגלל המדיה החברתית. המדיה החברתית גורמת לתוכן ויראלי להתפשט כל כך בקלות, שכרגע אתה לא חושב פעמיים על משהו כשהוא הופך לוויראלי. אתה פשוט חושב שזה עסק כרגיל. בדיוק בגלל זה אתה צריך לאהוב את זה! כאשר תסתכל על מקורות התנועה מכל סוגי האתרים הוויראליים, לא רק מהאתרים הפופולריים ביותר, תבין שרוב התעבורה הזו מגיעה מרשתות מדיה חברתית ולא מחיפוש אורגני, נניח. הסיבה לכך היא שתכנים ויראליים משתפים תחילה במדיה החברתית ולאחר מכן מתפשטים ממנה. בעבר לא היה קל לזהות מקורות לתוכן ויראלי או שהם פשוט בלתי צפויים. אתה נמצא בתקופה בה הפלטפורמה המועדפת לשחרור תוכן ויראלי היא מדיה חברתית, כיוון שהמדיה החברתית הופכת את זה כל כך קל למשווקים לפרסם תוכן ויראלי. עיצבנו את סעיף 4 בהדרכה שלנו כדי לסייע לך למנף את העוצמה של המדיה החברתית, ונתחיל בפייסבוק. למה פייסבוק? ובכן, פייסבוק היא פלטפורמת המדיה החברתית הנפוצה ביותר עד כה, ויש הרבה מה להרוויח משימוש בה לפרסום התוכן הוויראלי שלך. עכשיו, בואו ניכנס ליסודות!

יצירת דף פייסבוק לאתר הויראלי שלך

כדי להתחיל בפייסבוק ולקבל את כל השיתופים והלייקים המתוקים האלה, יהיה עליך ליצור דף לאתר הוויראלי שלך בפלטפורמה, וזו משימה קלה. ישנם שני דברים חשובים שאנו ממליצים לך להתכונן אליהם לפני שתתחיל, מכיוון שהם חשובים לתהליך.

שם לדף הפייסבוק שלך

עליך להזין שם לדף הפייסבוק של האתר הוויראלי שלך, בדיוק כמו שהצגת את שמך בעת הגדרת חשבון הפייסבוק שלך. הדרך הקלה והמעשית ביותר היא ללכת עם השם האמיתי של האתר שלך, למרות שאתה יכול להשתמש בשם ארוך יותר, כל עוד הוא נשאר רלוונטי!

תמונת פרופיל לדף הפייסבוק שלך

דף הפייסבוק שלך צריך תמונת פרופיל כדי לזהות אותו. מנהג מקובל באתרים ויראליים הוא שימוש בשם האתר על רקע צבעוני, אך ניתן גם להשתמש באחד שניתן לזהות בקלות כשלך! בפייסבוק, עבור לתפריט סרגל הצד בצד ימין ולחץ על “צור דף”. תראה אפשרויות דף מרובות, אך הדרך הטובה ביותר היא ללכת עם “המותג או המוצר”. בחר “אתר” מהתפריט הנפתח, הזן את שם האתר הוויראלי שלך ולחץ על “התחל”. לאחר מכן, עליך להזין תיאור קצר וכתובת האתר שלך בשדות המתאימים ולחץ על “שמור מידע”. יהיה עליך לקבל את תמונת הפרופיל של הדף שלך. תוכל להעלות אותו מהמחשב או לייבא אותו מאתר אינטרנט. בחר בהתאם ולחץ על “הבא”. ציין אם ברצונך להוסיף את דף הפייסבוק שלך למועדפים שלך או אם אתה מעדיף לדלג על שלב זה. השלב האחרון יבקש ממך להגדיר קהל לפרסם אליו את התוכן שלך. בואו נדלג על השלב הזה לגמרי, כי זה נושא לפרק אחר, אז פשוט לחץ על “דלג”. עכשיו, דף הפייסבוק שלכם מוכן! אל תשכח להוסיף תמונת כריכה כדי להפוך אותה ליוקרתית יותר!

שיתוף קישורים שבטוח יהפכו לוויראליים!

שיתוף קישור כדי להפוך אותו לוויראלי בפייסבוק קל כמו לפרסם משהו על הקיר שלך. עם זאת, הפעם תשתף תוכן מהאתר הוויראלי שלך דרך דף הפייסבוק שלו, כך שחלים כללים מסוימים. זכור, אתה מנסה להגיע לכמה שיותר אנשים! ראשית, עליך ליצור כותרת משכנעת לפני שתוסיף את קישור התוכן לפוסט שלך. הכותרת שלך צריכה להכיל שורת פתיחה המציינת ומתארת ​​קשר אישי עם התוכן. עשה את זה קצר ולעניין. לאחר שורת פתיחה זו, הוסף שאלה רלוונטית. אלה שני האלמנטים החשובים ביותר בכותרת שלך. תוכל גם להוסיף hashtags ותגים במידת האפשר, מכיוון שזה יכול לעזור לך להגדיל את ההגעה בחלק מהמקרים. חשוב להוסיף גם קריאות לפעולה. אנשים ישלימו פעולה רק אם תורה להם לעשות זאת. לדוגמה, אתה יכול להזמין את הצופים שלך לקרוא ולשתף. לאחר שתיצור את הכותרת שלך, הכנס את הקישור שלך. תראה שתופיע תיבת תמונות עם התמונה המוצגת שלך, כלומר תוכל למחוק את הקישור שהוצג. אנשים ינותבו לתוכן שלך כאשר ילחצו על תיבת התמונה. אתה יכול להוסיף קריאה לפעולה לכותרת התוכן שלך ולערוך את התיאור מתחת לתיבת התמונה! חסוך ב”פרסם “וסיימת!

תזמן את הפוסטים הוויראליים שלך

מאם אתה רוצה שהתוכן והפוסטים שלך יהפכו לוויראליים בלוח זמנים, או אם אתה רוצה להגיע לאנשים בתאריך ושעה ספציפיים, יהיה עליך ללחוץ על לחצן החץ לצד כפתור “פרסום” ולבחור “תזמון” “כדי להזין תאריך ושעה לשחרור הפוסטים שלך!

תנועה אורגנית

הדרך הטובה ביותר להגיע ליותר ויותר אנשים, ולקבל יותר ויותר שיתופים היא באמצעות תנועה אורגנית. תעבורה אורגנית למעשה תוביל אותך לאנשים המתעניינים באמת בתוכן שלך. כדי למשוך תנועה אורגנית לאתר שלך, יהיה קל כמו לעקוב אחר הנחיות אלה, מה שהופך את דף הפייסבוק שלך לרלוונטי מאוד הן לפייסבוק והן למשתמשיה. השלם את דף “אודות” הזמן אנשים לעשות לייק לדף שלך באמצעות הלחצן “הזמן חברים לעשות לייק לדף זה” הקפד לפרסם תוכן לפחות 5 פעמים ביום. השתמש בשילוב של מאמרים, סרטונים, תמונות, ממים ועדכונים! פעולה זו תגדיל את הסיכוי שהדף שלך יופיע בתוצאות “למעלה” ו”מגמות “כאשר אנשים מחפשים מילות מפתח בפייסבוק. זה גם יעזור לך להופיע בתוצאות מנועי החיפוש! הצב את כפתורי ה”לייק “של פייסבוק באתר הוויראלי שלך צור קבוצת דיון והיה חבר פעיל! כך תנצל את הכוח של פייסבוק לצמוח את העסק הוויראלי שלך!

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן