fbpx

היכרות עם שיווק באמצעות תוכן

ישנם הרבה היבטים שונים לשיווק טוב באינטרנט, הכוללים קידום אתרים, הודעות לעיתונות, שיווק במדיה חברתית, שיווק משפיענים ועוד. פעם, שיווק באינטרנט יכול להיות פשוט לבחור באחד מההיבטים האלה – כגון SEO – ואז לנסות להעביר אותו לדואר זבל עד שאתר יגיע לראש Google ויקבל אלפי צפיות. אולם כיום, שיטה זו פשוט לא עובדת ולמעשה יש סיכוי גבוה יותר לגרום לך להיענש על ידי Google. כיום, הדרך היחידה להצליח באינטרנט היא על ידי אספקת איכות והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעדכן את הבלוג שלך באופן קבוע. זהו הדייר המרכזי של שיווק תוכן וכפי שתראו, שיווק באמצעות תוכן יכול לספק את עמוד השדרה של כל אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם …

מהו שיווק באמצעות תוכן?

אז מהו בעצם שיווק באמצעות תוכן? ובכן, בעצם, שיווק באמצעות תוכן פירושו שאתה עומד לקדם את האתר שלך באמצעות תוכן ואתה תשתמש בזה כדי להביא יותר אנשים לאתר שלך ולגרום להם לעסוק במותג שלך. אנשים לא הולכים לבקר באתר שלך או בבלוג שלך מתוך טוב ליבם; הם ילכו לשם כי הם מחפשים משהו ושמשהו בדרך כלל יהיה מרוצה. אנשים משתמשים באינטרנט כדי למצוא מידע, לבידור או לחדשות – כל זה אומר תוכן. אסטרטגיית הליבה שלך אז תהיה לפרסם תוכן לבלוג באופן קבוע ולהשתמש בזה כדרך להביא בהדרגה יותר ויותר מבקרים. בסופו של דבר, זה אמור לאפשר לך לבסס אמון וסמכות בתוך הנישה שלך ולבנות קהל גדול של קוראים קבועים שרוצים למצוא את התוכן שלך. התוכן שלך הוא גם מה שאתה הולך להשתמש בו כדי להצליח בשאר סוגי השיווק באינטרנט. במהלך הפרקים הבאים תראה עד כמה תוכן חיוני ועבור SEO וכן מדיה חברתית. הסיבה לכך היא שתוכן הוא מה שאנשים מחפשים בגוגל וזה מה שתשתף בעיקר ברשתות החברתיות, אך המטרה היא לא להביא אנשים לאתר שלך בטווח הקצר כדי לבצע מכירות. המטרה שלך היא לגרום לאנשים להירשם לאתר שלך, לסמן אותו ולקרוא אותו באופן קבוע. הדרך שבה זה עובד היא פשוטה: ראשית, מבקר מוצא את האתר שלך ב- Google או באמצעות פוסט במדיה חברתית. המאמר נראה ונשמע מעניין, הם קוראים אותו ובתקווה שיש להם ניסיון טוב. אבל זה לא יוביל למכירה וזה לא יוביל למנוי ברוב המקרים. במקום זאת, הם רק ישימו לב שהאתר שלך היה אמין ומעניין ולכן אם הם יראו פוסט ממך שוב במסעותיהם, סביר יותר שיקראו אותו בפעם הבאה. חשוב שמשחק המיתוג ועיצוב האתרים שלך יהיה חזק מכיוון שזה יבטיח שהם יכירו בעובדה שהם חוזרים לאתר שהם כבר ראו פעם בעבר. בסופו של דבר תגיע למצב שיש להם שאלה והם יחליטו לפנות אליך לייעוץ. הם יודעים שאתה אמין, הם יודעים שהם נהנים מהדרך שאתה כותב ולכן זה הגיוני שהם יחפשו אותך כשהם רוצים לדעת משהו. בשלב זה יש לך אמון בהם ויהיה לך הרבה יותר קל לשכנע אותם לבצע רכישה או לקרוא את האתר שלך באופן קבוע.

בסופו של דבר הם יהפכו למנויים באופן קבוע והם יתחילו לבדוק באופן פעיל את כל מה שאתה מפרסם בהמשך. אז זה אומר שיש לך קהל שבוי ובפעם הבאה שאתה רוצה למכור מוצר, תוכל לעשות זאת! ולא – אסטרטגיה זו אינה מיועדת רק לעסקים מקוונים או לספרים אלקטרוניים. אסטרטגיה זו יכולה לפעול גם עבור חנות היי -סטריט או חברה להלבשת שיער – כל העניין הוא לגרום לאנשים נוספים לקרוא את התוכן שלך באופן קבוע, כך שבנית את הקהל הזה ואת האמון הזה. כמובן שחלק מאסטרטגיות השיווק באינטרנט עשויות להסתמך פחות על שיווק תוכן מאחרים, אך זוהי פעילות שכל עסק צריך לעסוק בה. והכל נסוב על מתן ערך בחינם.

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן