fbpx

למה אתה בהחלט צריך להשתמש בשיווק וידאו לעסק שלך היום

מספר עסקים באינטרנט גדל וכך גם רשימת המתחרים, אז למה שהצרכנים יבחרו בעסק שלכם דרך האינטרנט? האם סרטון יכול לעשות את ההבדל להגדלת המכירות שלך? כאן, אני אתן לך לפחות 10 סיבות מדוע עליך להשתמש בוידאו לעסק שלך.

תן לאנשים להכיר אותך

כיום מעריכים כי למעלה מ -40% מתעבורת האינטרנט מוקדשת לסרטונים, לכן עליכם לשאוף לפרסם את העסק שלכם באמצעות וידאו. הדרך הקלה ביותר להתגלות היא באמצעות סרטונים או תמונות, כי אלה מושכים את תשומת לב הצופים. אי עשייה זו עשויה להיות הסיבה לביטול, לא משנה כמה טוב המוצר שלך.

סביר יותר שאדם יצפה בסרטון מאשר יקרא דף

זה פשוט. באמצעות סרטון תוכל ללכוד במהירות את תשומת הלב של אנשים. בגלל המעשיות שלה, יותר אנשים מעדיפים את זה כדי ללמוד יותר על ההצעה שלך מאשר לקרוא את כל התוכן שלך.

מצגות הן אפקטיביות

אנשים יכולים ללמוד מהר יותר על מוצר באמצעות סרטון מאשר בכל אמצעי אחר. דוגמה לכך תהיה כאשר מישהו רוצה לדעת על מה מסרט מסוים. על ידי צפייה בטריילר שלו, הם מקבלים את המידע שהם רוצים ונשאר להם רצון לצפות בסרט כולו. בעסקים, סרטוני וידאו פועלים באותה הדרך. צפייה בסרטון מהירה בהרבה מקריאת כל התוכן.

זה בונה ביטחון

מסחר באינטרנט גדל כל הזמן. יותר אנשים מחפשים מישהו לסמוך עליו כשזה מגיע לבזבז את כספם, וסרטונים יכולים לייצר אמון מסוג זה. קל יותר להראות לאנשים את עבודת הצוות שלך, המתקנים שלך או המוצרים שלך, באמצעות וידאו מאשר באמצעות טקסט. חוץ מזה, אתה יכול ליצור אינטראקציה עם הלקוחות שלך באמצעות סרטונים, וזה יכול להיות המפתח להרחיקם מהמתחרים שלך. אתה יכול לכלול המלצות של לקוחות בסרטונים שלך מה שמגביר מאוד את האמון של הלקוח בך.

לעשות שינוי

ברשת תמצאו מתחרים רבים, ובמקרים רבים מוכרים את אותו המוצר. ההבדל העיקרי הוא באופן שאתה מקדם את שלך. השימוש בסרטון הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. בנוסף, תוכל להשתמש ברשתות חברתיות כדי להגיע ליותר אנשים. התוצאות יגיעו מהיעילות של השיטה שלך. דרך מצוינת לעשות את ההבדל בשוק האינטרנט היא באמצעות סרטונים.

זה יוצר תנועה

קל מאוד לשתף את התוכן של סרטון באינטרנט. כאשר סרטון מתאר עניין משותף, תהיה לך פרסום חינם. יתר על כן, אתה יכול למדוד את התעבורה ולראות אם המוצר שלך מעניין אנשים. למכור יותר לעלייה בתנועה שתוכל לחוות תהיה השפעה ישירה על המכירות. גם אם הסרטון מגיע לכמה אנשים, יש לו סיכוי גבוה יותר להפוך למכירה. במיוחד אם התוכן הויזואלי טוב ומפתה לקוחות. בסוף כל סרטון, תוכל לכלול באנר המיועד לאותו אדם שהקדיש את זמנו לצפייה בסרטון שלך, מה שיוביל אותו להשאיר את המידע האישי שלו כדי להיות חלק מהרשימה שלך.

פרסום חינם

אמנם יתכנו לזה כמה תנאים, אך במקרים רבים זה יכול להיות אחד היתרונות הטובים ביותר. ישנם אתרים, כגון YouTube, בהם תוכל ליצור ערוצי מכירה בהם תוכל לכלול את הסרטונים שלך. עם זאת, אם אתה רוצה שיהיו לך יותר סיכויים להיראות, עליך להשקיע מעט, אך בסך הכל זו אופציה פתוחה.

להגיע לקהל יעד ספציפי

דמיינו זאת, אתם דואגים להחלפת מכונת הכביסה שלכם ואינכם יודעים מי מוכר אותם. ואז, פתאום פרסום בטלוויזיה מדבר על החשיבות של חיסכון באנרגיה. זה לא הסרטון הנכון לפתרון הצורך הספציפי שלך באותו זמן. עם זאת, כשזה מגיע לאינטרנט, אם אתה רוצה למצוא סרטון על נושא ספציפי, אתה בטוח במאה אחוז שתמצא את מה שאתה מחפש. מסיבה זו, שיווק בוידאו הוא דרך קלה מאוד להגיע לאנשים המעוניינים במוצר שאתה מציע. שיטה זו מאפשרת לך לקיים אינטראקציה עם הלקוחות שלך באופן שיראה אותך כמומחה, מה שאומר שאתה יכול לבנות אמון עמוק.

הסרטונים שלך יכולים להיות אינטראקטיביים כמו הדמיון שלך

באמצעות תמונות, צלילים ותנועות אתה יכול לעורר רגשות רבים בקהל שלך. רצוי שהסרטונים שלך יהיו קצרים ובעלי תוכן טוב, אך לא נקבעו מגבלות משך זמן לסרטונים. זכור כי אתה יכול לעבוד מהבית ולהשתמש בכלים זולים או בחינם.

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן