fbpx

קידום אתרים היום והעתיד של קידום אתרים

עם כל מה שסיקרנו כאן, עכשיו אתה צריך לדעת כל מה שאתה צריך לדעת על מנת להתחיל קמפיין קידום אתרים מודרני ויעיל. עם זאת, הבעיה היא שכפי שכבר הזכרנו – קידום אתרים הוא משהו שמתפתח ומשתנה כל הזמן. ואנחנו כבר יודעים ש- Google מתכננת הרבה לאלגוריתם החיפוש שלה בעתיד. SEO בזמן אמת השינוי הגדול הראשון שאנו יכולים לצפות להמשך הוא הכנסת אלגוריתם בזמן אמת. המשמעות היא שכל שינוי שנעשה ב- SEO של האתר שלך עשוי לבוא לידי ביטוי באופן מיידי בתוצאות החיפוש. זה צפוי להשפיע בעיקר על פינגווין, כלומר תהיה לו את ההשפעה הגדולה ביותר על קישורים נכנסים והאם פרופיל הקישור החוזר שלך מורכב בעיקר מקישורים או ספאם באיכות גבוהה. במקרה זה, הוספת קישור זבל לאתר שלך עלולה לגרום לשדרוג מיידי של הדירוג שלך. אך גם ההפך יכול להיות נכון. שימוש בכלי ה- disavow יכול לעזור לך לראות התאוששות מיידית – בעוד קישור טוב מאוד עלול לגרום לדחיפה מיידית לאתר שלך. זה גם לא יותר מדי מתיחה לצפות שבעתיד, ייתכן שנראה שזה יתחיל על היבטים אחרים של קידום אתרים – כולל דירוג האתרים והדפים. אנחנו כבר רואים כתבות חדשותיות מופיעות מהר מאוד בתוצאות החיפוש של גוגל. אז מה עליך לעשות כדי לוודא שתרוויח משינויים אלה? כיצד תוכל להגן על האתר שלך בעתיד בהקשר זה? טיפ מרכזי אחד יהיה להישאר מעודכנים על כך שהקישורים שלך מתנערים ולוודא שאתה כל הזמן מוסיף קישורים ומסיר את הקישורים המיותרים. אתרים גדולים יותר עשויים להזדקק בעתיד לצוותים ייעודיים שלמים העובדים על שמירת פרופיל הקישורים שלהם בריא מסביב לשעון. כמו כן, הקפד להמשיך לעדכן את האתר שלך באופן קבוע ולשמור את התאריך כסכימה בכל התוכן שלך.

עוזרי חיפוש קולי ו- AI

אחת הדרכים הטובות לדעת מה מגיע בעולם ה- SEO היא לפקוח עיניים לאתרי חדשות בתעשייה ובמיוחד לבלוג של גוגל עצמו. דבר נוסף הוא לחשוב על הכיוון שאליו פונה גוגל ולנסות לנחש מה התוכניות הגדולות שלה. וכרגע, הכל מצביע על השקעה כבדה בחיפוש קולי ו- AI. גוגל הוא לא רק כלי חיפוש. עם היכולת לקרוא ולהבין את השפה האנושית, Google היא AI. יתרה מכך, הוא מעצב את הדרך שבה אנו מפתחים את התוכן שלנו – בין אם נרצה ובין אם לאו. והוא מחבק את זה יותר ויותר עם כל עדכון חדש וכל מוצר חדש. Google Now הוא שם שירות העוזרים של Google המשלב חיפוש, עוזר דיגיטלי וכל הנתונים שגוגל אוספת עלינו לכלי אחד מדהים. זו הסיבה האמיתית לכך שגוגל נאלצה להתקדם לקראת אינדקס סמנטי סמוי. זה היה צריך להבין את התוכן, ולא רק לחפש התאמות. וזו הסיבה שגוגל הייתה צריכה להתחיל להשתמש בקטע קטעים עשירים ונתונים מובנים – כדי שתוכל להבין עובדות מרכזיות מהאינטרנט. זה מה שמאפשר לגוגל להשתמש בתשובותיה המהירות קופסא. שאל את גוגל: ‘בן כמה ברק אובמה’ וזה לא רק יביא אתר אינטרנט – זה יגיד לך. ולגוגל יש גם פונקציות ‘לוקליזציה’ ו’שאילתה קודמת ‘. אלה מאפשרים לה להציע חיפושים על סמך מה שחיפשת בעבר. לדוגמה, אם אתה חוקר לעתים קרובות מפורסם מסוים, ייתכן שבעתיד Google תמליץ על חיפושים הקשורים לאותו מפורסם. החיפוש המותאם אישית של גוגל לוקח זאת בחשבון גם הוא, בעוד שהחיפוש המקומי מבטיח שהיא תוכל למצוא גם תוצאות שרלוונטיות לאזור בו אתה נמצא. כל זה משתלב כשאתה משתמש ב- Google Now באמצעות חיפוש קולי – דרך Google Hello או טלפוני Pixel החדשים של Google. כאן תוכלו לשאול בשיחה בשיחה עם גוגל מה השעה, מהו ההר הגבוה ביותר בעולם, כמה גבוה הוא בדיוק? זהו הכיוון שאליו גוגל עוברת, אך מה המשמעות שלה לעתיד SEO? האם יוצרים יחמיצו כאשר Google תתחיל לספק למבקרים תשובות מבלי שהם יצטרכו לבקר בדפים שלנו?

KGO: ייעול לתשובות המהירות של Google

לעת עתה, יוצרים יכולים להתחיל להתמקד בגרף הידע של Google, וזה מה שמניע רבים מהרכיבים המורכבים יותר ב- SERP. השתמש בסימונים סמנטיים כדי להבטיח ש- Google תוכל למצוא את התשובות לשאלותיך, לבנות סמכות כך שגוגל יידע לסמוך על האתר שלך ולנסות להשתמש בשמות עצם בשפתך כדי להפוך אותו לקריא במכונה. ההצגה בויקיפדיה נחשבת גם שימושית עבור ‘KGO’ (אופטימיזציה של גרף ידע). קישור למשאבים איכותיים נחשב גם כטוב עבור ה- KGO שלך. האם תזכה למבקרים מלהופיע בגרף הידע? אולי לא – אבל זה בהחלט אינדיקציה לכך שרכשת את האמון של גוגל וזה יכול לעשות הרבה כדי לשפר את מודעות המותג שלך ולצבור יותר אמון גם מהמשתמשים. מסיבות אלה, זו בהחלט מטרה ראויה.

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן