fbpx

יצירת תוכנית שיווק ביוטיוב

במאמר זה נסקור כיצד תשתמשו ב- YouTube ומה תהיה תוכנית השיווק שלכם להצלחה. ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כאן וכמובן, האופי הכולל של תוכנית השיווק שלך יהיה תלוי בסוג העסק או החברה שאתה מנהל, היעדים שלך וכו ‘. בנוסף, התקציב שלך, המשאבים ואלמנטים אחרים ישפיעו גם על הכיוון שאתה צריך לקחת בעת בניית הקהל שלך ב- YouTube ורכישת תנועה וצפיות. ללא קשר לאופי אסטרטגיית השיווק שלך ב- YouTube, ברור שאתה צריך להתחיל מאיפשהו. אז זה בדיוק מה שהקורס הזה יעזור לך לעשות. בתור התחלה, אם אתה משתמש בשיווק וידאו ב- YouTube לקידום עסק קיים, מונטיזציה אינה בעיה עבורך. אם אתה חדש בתחום השיווק הדיגיטלי, עליך לקבוע כיצד תפיק תועלת מהצופים ומהתנועה שהסרטונים שלך מקבלים.

האם תקדם את האתר או המוצרים שלך בתיאורים?

האם אתה מפעיל סרטונים מבוססי פרסומת (למוצרים שלך או לאחרים)?

האם תשתמש במודעות YouTube כדי לייצר רווחים מהתנועה שצופה בסרטונים שלך?

האם אתה מתכוון ליצור אינטראקציה ב- YouTube ולהיות בעל נוכחות שם?

חלק נוסף בתוכנית שלך יהיה לקבוע כיצד תוכל להגדיל את הצלחת הסרטונים שמושכים קהל גדול יותר. כדאי במיוחד לחשוב כאן על אסטרטגיה טובה, אז שאל את עצמך כיצד תוכל להשיג את 100 הצפיות הראשונות שלך ואז שאל את עצמך כיצד תגדל את 1,000 המנויים או העוקבים הראשונים שלך. חשוב מכך, שקול את סוגי הנושאים, המוצרים או התוכן שאתה עומד להציג בסרטונים שלך. האם יהיה קל לדרג את הנושאים? האם הם מושכים מספיק קהל כדי להיות שווה את זמנך? האם יש פלטפורמה או רשת שאתה יכול לחצות כדי לקדם את הסרטונים והמדיה שלך לצורך הגדלת החשיפה והפוטנציאל? עבור גורמים אלה, זה יכול להיות שימושי לבצע קצת מחקר שוק ואפילו מחקר מילות מפתח על ידי התבוננות בתחרות שלך ואפילו ביצוע השיטות המסורתיות לחפור ולראות את הפוטנציאל הכולל.

שקול אם יש יוצרים או ערוצים אחרים של YouTube שמרוויחים כסף מהפלטפורמה באותה נישה שלך, שעושים את מה שאתה עושה.

עד כמה הם הצליחו?

האם יש לך יותר הזדמנות לנצל את התעבורה הזו?

באיזו נישה היוצרים האלה עובדים?

איך הם משווקים את המותג שלהם?

האם יש להם מוצרים משלהם או כיצד הם מייצרים רווח מהרשת שלהם?

שימו לב שאין שום דבר רע בללוות מודל עסקי שעובד כרגע ומניב תוצאות. אם יש ניוטובר פופולרי שם בנישה שלך שמרוויח כסף ממכירות ספרים אלקטרוניים או מכירות אחרות כאלה, אז הקפד לשים לב למה שהם עושים. אפילו יותר טוב, תסתכל על הסרטונים הישנים שלהם ותראה איך הם בנו בהדרגה את הקהל והרשת שלהם עד כדי כך שהם נמצאים כרגע. ברגע שיש לך את המודל העסקי והתוכנית שלך בראש, עליך להתחיל לתכנן את כל זה על דף נייר, או על משאב מקוון לתכנון. זה ייתן תכנית שניתנת לביצוע. קבל כאן החלטות כגון כמה סרטונים תצטרך להעלות כדי להגיע לקהל היעד שלך. תחשוב מה יהיה הנושא של כל אחד מהסרטונים שלך ואז הרחיק לכת כדי לתוות את המסלול שלך לאורך זמן. ככל שתוכל לבצע יותר פרטים על תהליך השיווק שלך ב- YouTube שלב אחר שלב, כך יהיה קל יותר להישאר מונעים ומשיגים תוצאות (והצלחה). זכור גם שכאשר אתה יוצר תוכנית עסקית מסוג זה, עליך להשתמש באומדנים ובתחזיות שאינם אופטימיים מדי. וודא שהתוכנית שלך תעבוד ב’תרחיש הגרוע ביותר ‘ואל תטיל לחץ מיותר על עצמך. כך תוכל להיות מרוצה רק מהתוצאות שאתה משיג בסופו של דבר.

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן