fbpx

השתמש בשיווק במדיה חברתית בשביל להגדיל את העסק שלך.

עם כל הטכניקות האלה, תוכל להתחיל ליצור משהו בעקבות. אבל אתה יכול גם לעזור לזה יחד עם מסע הפרסום הנכון. ובמדיה החברתית, זה בדרך כלל מתכוון לתשלום עבור PPC (Pay Per Click) או פוסטים ממומנים. כך או כך, אתה יכול לגרום לאנשים נוספים לראות את התוכן שלך, אך תשלם על מנת לעשות זאת. כך העניינים מסתבכים מעט יותר. האם כדאי? פוטנציאל כן אבל רק אם העסק שלך מוכן. הוצאת כסף על פרסומת צריכה תמיד להיות השקעה, מה שאומר שתמיד עליך להרוויח יותר כסף כתוצאה מההוצאה הראשונית. על מנת לחשב אם אכן כך הדבר, עליך להיות מסוגל להבין מהו ‘ערך חיי הלקוח’ עבור המותג שלך. כמה מהלידים שלך הופכים ללקוחות? כמה כסף אתה מרוויח מכל מכירה? כמה מהלקוחות שלך קונים יותר מפריט אחד? ועם כל זה בחשבון, כמה כל לקוח שווה לך? בידיעה זו, לאחר מכן תוכל להחליט כמה אתה מוכן לשלם לכל קליק כדי שמישהו יראה את התוכן שלך. אבל הדבר הגדול בפרסום ברשתות חברתיות ו- PPC הוא שהוא מאפשר לך לראות מדדים, למקד בצורה מדויקת יותר את הפרסומות שלך ואפילו להגדיר ‘עלות להמרה’ (Cost Per Action), ובמקרה זה תצטרך לשלם רק אם – למשל – מישהו בעצם ‘עושה לייק’ לדף הפייסבוק שלך. בדרך זו אתה מקבל הרבה יותר תמורת הכסף שלך ועלול להגדיל את הרווחים שלך. זה דורש הרבה שיפורים ועבודה, אבל אם אתה מקבל את זה נכון, זו יכולה להיות השקעה טובה מאוד ודרך להגדיל את העוקבים שלך.

עבודה עם שותפים ומשפיעים

דרך נוספת להתקדם בעולם השיווק במדיה חברתית היא עבודה עם שותפים ומשווקי משפיעים. זה משהו שתראה לעתים קרובות ביוטיוב. כאן, vlogger אחד עשוי להציג אורח בערוץ שלו, שיהיה מגיש מערוץ דומה. לאחר מכן הם יחזירו את הטוב וכך, הקהל של שני הערוצים יקבל טעימה מהו היוצר האחר וחלקם עשויים להתחיל לעקוב אחריהם. על ידי שיתוף העוקבים שלהם בדרך זו, שני יוצרי תוכן יכולים לעזור אחד לשני ולהגדיל את הערוץ שלהם. ואם זה לא אפשרי, אתה תמיד יכול לשלם עבור משפיע-מישהו עם קהל עצום-כדי לתת לך צעקה. כך או כך, זו יכולה להיות דרך מצוינת לקבל דחיפה פתאומית גדולה לעוקבים שלך ולעלייה בתנועה. אבל המפתח להצלחה הוא לא להיות שאפתני מדי מלכתחילה ולבנות את הדרך שלך בהדרגה. אל תלך מיד אחרי השם הכי גדול בנישה שלך – הם מקבלים הרבה הצעות וכנראה שאין להם זמן לענות לך. במקום זאת, התחל עם מישהו ברמה דומה לך שיש לו את אותו סכום להרוויח כמוך. לאחר מכן תוכלו לעזור אחד לשני והשיפור בחסידים ששניכם תקבלו יהיה לעתים קרובות מספיק כדי שאפשר יהיה לפנות לשם גדול עוד יותר בפעם הבאה! טמון בכך לא לראות באנשים אחרים בנישה שלך איום אלא כעמיתים. מלבד כל דבר אחר, הפגנת קשר איתם תעזור לתת לערוץ שלך יותר אמינות וזה בתורו אומר שאחרים יתייחסו אליך ברצינות רבה יותר, מהר יותר. הקודם

העסק צריך לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה חודש ניסיון​ אחד בלבד!

גיוס לקוחות חדשים בפלטפורמות המתקדמות בעולם – גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, אאוטבריין ועוד! תתחילו להגדיל את העסק שלכם דרך האינטרנט כבר היום. נרשמים לחודש ניסיון בעלות מוזלת ומתחילים להביא לקוחות חדשים לעסק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן